CO O MNĚ ŘÍKAJÍ

„Monika je velice citlivá a naladí se dobře na Váš konkrétní problém. Její pozitivní naladění se přeneslo i na mě. Často vzpomínám na nějaké otázky, které mi během sezení kladla. Vyjádřit cíl postojem těla je velice zajímavé. Tato technika je pro mě nová a přinesla další vhled do problému. Je to jiná dynamika, kterou ráda využiji i se svými klienty koučinku. Velice doporučuji. , .“

Pavla Bělostíková MSc

Koučka a zakladatelka Leader Decision

„Z koučování od Monči jsem byla nadšená až překvapená. Velice zábavným a empatickým způsobem mě konstruktivními otázkami zavedla ke svému vlastnímu zdroji. Za jedinou hodinu mi dala možnost uvědomit si tolik věcí a hlavně se posunout ve směřování mých životních plánů kupředu. Probudila ve mně kreativního ducha natolik, že jsem celý proces brala jako hru a přitom jsme rozuzlovaly klíčové situace. Z mého pohledu je důležité, aby si kouč i klient osobnostně sedli jako lidé. V Moničině přítomnosti je člověk uvolněný, otevřený a důvěřuje. Moc děkuji."

Martina Krobotová

www.poezieprotelo.cz

Masérka a terapeutka ve studiu Pohyb srdcem"Monča je jako koučka kreativní. Umí dobře naslouchat. Dokáže si všímat detailů. Nebojí se jít do netradičních technik, které jsou v koučovacím procesuu mnohem přínosnější, než běžné přístupy. Kromě toho na sobě hodně pracuje. Má za sebou různé výcviky a kurzy a dokáže je hezky propojovat. Ráda získává nové zkušenosti a do všeho jde s velkým elánem, energií a zvídavostí.


Co je možná to nejdůležitější, dovede navodit příjemnou a bezpečnou atmosféru a koučování s ní plyne jako naprosto přirozený proces. Kromě toho je na ní vidět, že se o svoje klienty zajímá a plně se na ně soustředí. Zároveň ctí koučovací principy - klientům zbytečně neradí, nehodnotí, ale dává jim dostatek prostoru".

Jitka Vecanová

Lékařka a koučka

„Koučink s Monikou je skvěly nástroj k poznání sebe sama, osobnímu rozvoji a vnímání svého těla. Monika je velice profesionální, vnímavá a lidská. Svými otázkami mě vede k dalšímu rozboru a uchopení problému. Vzniká tak spousty úžasných "aha momentů". Moc se mi líbí, že pracujeme s tělem, pocity a vnímáním. Je skvělé se učit číst, poslouchat a rozeznávat signály svého těla, neboť jen naše tělo k nám promlouvá vždy správně.“

Petra


„Koučování s Moni byla jedna velká radost. Už během prvního sezení jsem zažila aha momenty a uvědomila si, že stačí mnohdy úplně jiný pohled na věc a prožívání se změní. Nezmění se vše lusknutím prstů, ale je prima, když vás někdo jako Monča navede na ten směr, který dovede k řešení. Moni je velmi vnímavá a laskavá bytost, která umí hluboce naslouchat a porozumět celému příběhu. Takže ji velmi upřímně doporučuji jako průvodce na cestě, abyste mohli opravdu žít sebe s radostí .“

Marcela Lufínková

Univerzitní koordinátorka


"Monika je skvělá koučka, která mi vždy pomohla se posunout k mému cíly. Umí skvěle naslouchat, dát prostor tam, kde je potřeba. Zeptat se na to pravé. Umí skvěle držet prostor. Pomoci se zorientovat i v náročném tématu a nakopnout ke změně. Jde vidět, jak je přítomná a opravdu jí zajímá, co sdílím. Umí mi pomoci zreflektovat a uvědomit si věci, které bych si sama neuvědomila a nevšimla.

Jde vidět její veliká chuť se učit, objevovat a pomáhat. Vím, že mi může pomoci ven i z těžkého tématu. Pokud hledáte kouče, který má rád to, co dělá a opravdu Vám chce a může pomoci, Monika je Vaše.

Monika má v očích chuť pomáhat a víru v člověka, který sedí před ní. I když si člověk nevěří, v průběhu koučinku s Monikou začne". Děkuji.

Jana Jochmanová

www.janajochmanova.com

Koučka a mentorka

„Koučink s Monikou byl příjemným zážitkem. Její citlivý a empatický přístup mi umožnil důkladně se zabrat do mých témat a srovnat si v hlavě myšlenky beze strachu z odsouzení. Díky její schopnosti člověku skutečně naslouchat a vhodně reagovat šlo o velmi přínosný čas, z něhož můžu čerpat do budoucna.“

Lenka Bobková

Biomatka a lektorka udržitelného životního stylu


"Z workshopu jsem byla skutečně nadšená. Téma mi připadalo důležité, ale neočekávala jsem, že by mohlo být i zábavné. Monika však dokázala přinést znalost zábavnou formou. Workshop byl výborně strukturovaný, plný konkrétních cvičení a úkolů. Díky tomu byli všichni účastníci stále plně vtaženi do dění. Přirozeně a s lehkosí jsme se naučili, jak napsat skvělé CV. Profesionální přednes, příjemné a milé vytupování jen korunovalo skvělý a užitečný zážitek, který nás může posunout dál. Moc děkujeme!"

Eva Kubová

www.psychology4life.cz

Grafoložka a lektorka


"Krásně připravené školení vedené příjemnou, vtipnou a prakticky založenou formou. Velice motivující:)."


Účastnice školení Time managementu

"Lektorce Monice děkuji za její čas, trpělivost a obětavost. Celý den se nám ochotně věnovala a snažila se nám každému pomoci s našimi problémy."


Účastnice školení Time managementu.

„Díky prokládání teorie praktickými cvičeními si toho budu více pamatovat a lépe jsem udržela pozornost.“

Účastnice školení Time managementu


"Děkuji, velmi motivující školení s nastavením reálných cílů. Pěkná prezentace a příjemné vytupování."


Účastnice školení Time managementu