CO O MNĚ ŘÍKAJÍ

Pro koučink s Moni jsem se rozhodla ve chvíli, kdy jsem se potřebovala pohnout a nevěděla jsem jak a kterým směrem se vydat.  Uvolnit se, nebýt v takové křeči a pnutí. Potřebovala jsem někoho, kdo vytvoří bezpečný prostor, ale neradí. Kdo se umí ptát a bude respektovat moji vlastní volbu. Někoho, kdo nesoudí. Někoho kdo mi bude průvodcem, bude stát vedle mě a komu se nebudu bát otevřít a svěřit se. A to se mi u Monči dostalo. 

A co je u mě sezeních s Moni jinak? Cítím se klidná. Uvědomila jsem si, že je úplně v pořádku jít svým vlastním tempem a netlačit na sebe, že bych měla být jiná nebo jinde než jsem. Přijímám se taková jaká jsem.

Zvědomila jsem si některé vzorce a přesvědčení. A v okamžiku, kdy jsem si uvědomila a procítila, že můžu cokoli, jakoby se prolomila hráz. 

Začala jsem pracovat s tělem. Zpřítomnila jsem se. Vědomě se během dne zastavuji a ptám se sama sebe jak se cítím. Už nehodnotím, zda je to dobře nebo ne. Prostě to jen přijímám. Nebojuji s tím. A tím se to celé úplně uvolnilo

Koučování s Moni doporučuji komukoliv, kdo cítí, že je potřeba se spojit sám se sebou. Kdo neví, jakou cestou se vydat a na koho se obrátit


Andrea

Maminka, manželka, labužnice života

"Monča je jako koučka kreativní. Umí dobře naslouchat. Dokáže si všímat detailů. Nebojí se jít do netradičních technik, které jsou v koučovacím procesuu mnohem přínosnější, než běžné přístupy. Kromě toho na sobě hodně pracuje. Má za sebou různé výcviky a kurzy a dokáže je hezky propojovat. Ráda získává nové zkušenosti a do všeho jde s velkým elánem, energií a zvídavostí.


Co je možná to nejdůležitější, dovede navodit příjemnou a bezpečnou atmosféru a koučování s ní plyne jako naprosto přirozený proces. Kromě toho je na ní vidět, že se o svoje klienty zajímá a plně se na ně soustředí. Zároveň ctí koučovací principy - klientům zbytečně neradí, nehodnotí, ale dává jim dostatek prostoru".

Jitka Vecanová

Lékařka a koučka

"Monika je skvělá koučka. Jak naživo, tak i online, každé setkání s ní mi vždy přináší zajímavé vhledy do mých témat. I ve změti nejrůznějších myšlenek, které na ní často chrlím bez ladu a skladu, dokáže zachytit, vypíchnout a zvědomit důležité momenty, které jsou stěžejní pro dosažení cílů. Umí odhadnout, jakým způsobem v daný moment tzv. obejít hlavu a dostat se k pravé podstatě; ať už přes tělo, práci s prostorem, předměty. S Monikou je celý proces hravý a přirozený. Určitě doporučuji všem, kteří koučování zvažují".

Andrea Allowa Poláková

Lektorka Tai Ji a Qi Gong

"Monika je skvělá koučka, která mi vždy pomohla se posunout k mému cíly. Umí skvěle naslouchat, dát prostor tam, kde je potřeba. Zeptat se na to pravé. Umí skvěle pomoci se zorientovat i v náročném tématu a nakopnout ke změně. Jde vidět, jak je přítomná a opravdu jí zajímá, co sdílím. Umí mi pomoci zreflektovat a uvědomit si věci, které bych si sama neuvědomila a nevšimla.

Jde vidět její veliká chuť se učit, objevovat a pomáhat. Vím, že mi může pomoci ven i z těžkého tématu. Pokud hledáte kouče, který má rád to, co dělá a opravdu Vám chce a může pomoci, Monika je Vaše.

Monika má v očích chuť pomáhat a víru v člověka, který sedí před ní. I když si člověk nevěří, v průběhu koučinku s Monikou začne". Děkuji.

Jana Jochmanová

www.janajochmanova.com

Koučka a mentorka

„Koučink s Monikou je skvěly nástroj k poznání sebe sama, osobnímu rozvoji a vnímání svého těla. Monika je velice profesionální, vnímavá a lidská. Svými otázkami mě vede k dalšímu rozboru a uchopení problému. Vzniká tak spousty úžasných "aha momentů". Moc se mi líbí, že pracujeme s tělem, pocity a vnímáním. Je skvělé se učit číst, poslouchat a rozeznávat signály svého těla, neboť jen naše tělo k nám promlouvá vždy správně.“

Petra


„Monika je velice citlivá a naladí se dobře na Váš konkrétní problém. Její pozitivní naladění se přeneslo i na mě. Často vzpomínám na nějaké otázky, které mi během sezení kladla. Vyjádřit cíl postojem těla je velice zajímavé. Tato technika je pro mě nová a přinesla další vhled do problému. Je to jiná dynamika, kterou ráda využiji i se svými klienty koučinku. Velice doporučuji".

Pavla Bělostíková MSc

Koučka a zakladatelka Leader Decision

Koučink s Monikou mi priniesol úžasné sebepoznanie a nakopnutie do zmeny, ku ktorej som sa už dlhšie odhodlávala a nie nie dstať ten správny signál 

Monika ma svojimi otázkami prijmela pozrieť sa na to z takého iného uhlu, inej podstaty, že sa odhalilo prečo ešte v starej situácii zostávam. 

Som moc vďačná, že mi to ukázala. Také to AHA, tak toto ma drží zpátky? Určite si péči Moniky znovu doprajem.

 A už sa neskutočne teším, že si po 15tich rokoch v jednom zamestnaní, kde som už zaseknutá a stagnujúca, dovolím ísť ďalej za mojimi snami 

Lenka Kolářová


„Z koučování od Monči jsem byla nadšená až překvapená. Velice zábavným a empatickým způsobem mě konstruktivními otázkami zavedla ke svému vlastnímu zdroji. Za jedinou hodinu mi dala možnost uvědomit si tolik věcí a hlavně se posunout ve směřování mých životních plánů kupředu. Probudila ve mně kreativního ducha natolik, že jsem celý proces brala jako hru a přitom jsme rozuzlovaly klíčové situace. Z mého pohledu je důležité, aby si kouč i klient osobnostně sedli jako lidé. V Moničině přítomnosti je člověk uvolněný, otevřený a důvěřuje. "Po koučévání s tebou se cítím sebevědomě, jako Genius. Moc děkuji."

Martina Krobotová

www.poezieprotelo.cz

Masérka a terapeutka ve studiu Pohyb srdcem„Úplně žasnu nad tím, co vše je v somatickém koučinku možné. Je to totiž PROŽITEK MŮJ. Nejedná se o nic zvenku, co by bylo dobré udělat. A je pak těžké, a vlastně nemožné, nepřevzít za prožité zodpovědnost. Často žiju pocit oběti, která se situacemi nedokáže až tak pohnout. A prožitky v somatickém koučování mi dovolují uvidět věci JINAK. Dávají mi sílu, UVĚDOMĚNÍ, ŽE MOHU. A taky mne vrací k pocitu vlastní zodpovědnosti. A přichází i úleva.. že je něco, co mi JDE.

Somatický koučink je pro mne CESTOU SEBEPŘIJETÍ a laskavosti k sobě. VŠE JE V POŘÁDKU. Dává mi do ruky nástroje, které se učím ve svém životě využívat. 

Dává mi POVZBUZENÍ, ZVÍDAVOST, objevování a - HRANÍ SI. A přesně to mi sedí. Koučink jsem vždy považovala za metodu, která není určitě pro mne. Cíl, jasné kroky, vůle, výkon. A pocity selhání, že mi nic z toho úplně nejde. Metoda somatického koučinku mne překvapila svou MNOHOTVÁRNOSTÍ, MOŽNOSTMI i zaměřením. 

Znova se přesvědčuju o tom, že není žádné "zakázané téma". Dá se pracovat snad úplně se vším. Nejnáročnější, nejbolavější témata jsou různými technikami uchopována citlivě, zvídavě, vlastním prožitkem a tím i uvědoměním. 

Pocit vlastní hodnoty (JÁ MOHU) krůček po krůčku - roste. Prožitek "aha - tak tohle-jsem já.. a TAKHLE to mám..

Martina 


„Koučování s Moni byla jedna velká radost. Už během prvního sezení jsem zažila aha momenty a uvědomila si, že stačí mnohdy úplně jiný pohled na věc a prožívání se změní. Nezmění se vše lusknutím prstů, ale je prima, když vás někdo jako Monča navede na ten směr, který dovede k řešení. Moni je velmi vnímavá a laskavá bytost, která umí hluboce naslouchat a porozumět celému příběhu. Takže ji velmi upřímně doporučuji jako průvodce na cestě, abyste mohli opravdu žít sebe s radostí .“

Marcela Lufínková

Univerzitní koordinátorka


„Koučink s Monikou byl příjemným zážitkem. Její citlivý a empatický přístup mi umožnil důkladně se zabrat do mých témat a srovnat si v hlavě myšlenky beze strachu z odsouzení. Díky její schopnosti člověku skutečně naslouchat a vhodně reagovat šlo o velmi přínosný čas, z něhož můžu čerpat do budoucna.“

Lenka Bobková

Biomatka a lektorka udržitelného životního stylu


Moni, moc děkuji za dnešní koučink. Uvědomila jsem si, že opravdový smysl nenajdu v materiálních věcech a vymýšlení strategií vedoucích k zisku. Zvdomila jsem si účel své duše, díky němuž se dokáže osvobodit z těžkých okovů reality a cítím, že právě k tomu chci nyní směřovat. Věřím, že se dokážu povznést nad strachy s existenčními otázky a začnu vytvářet opravdové hodnoty pomocí manifestace bohatství mé duše v tomto světě. Děkuji moc. Mým cílem je žít smysl a ne práci.

Kateřina Holomková

Profesionální tanečnice

"Z workshopu "Jak na CV a motivační dopis" jsem byla skutečně nadšená. Téma mi připadalo důležité, ale neočekávala jsem, že by mohlo být i zábavné. Monika však dokázala přinést znalost zábavnou formou. Workshop byl výborně strukturovaný, plný konkrétních cvičení a úkolů. Díky tomu byli všichni účastníci stále plně vtaženi do dění. Přirozeně a s lehkosí jsme se naučili, jak napsat skvělé CV. Profesionální přednes, příjemné a milé vytupování jen korunovalo skvělý a užitečný zážitek, který nás může posunout dál. Moc děkujeme!"

Eva Kubová

www.psychology4life.cz

Grafoložka a lektorka