.

OBJEV KOUZLO VNITŘNÍHO KLIDU


3 týdenní skupinový online program s koučovací podporou.

Začínáme již 16.6.2022
Pro ženy, které se chtějí zbavit tlaku a spěchu a zažívat více uvolnění a klidu.

💮 Cítíš, že potřebuješ zvolnit?

💮   Chceš se zbavit vnitřního spěchu a zahlcení?

💮   Dovolit si odpočinout a dát si nohy na gauč bez výčitek?

💮   Chceš umlčet nekonečný seznam úkolů v hlavě?


💮   Dokázat být v přítomnosti s pocitem klidu, že věci počkají?

💮 Chceš si dovolit plynout ve svém tempu?

💮 Chceš si dovolit nejdříve odpočívat a pak až makat

💮 Chceš konečně najít čas na to, co chceš a nedělat jen to, co musíš?


Jde to💛


💛Nebuď na své cestě ke klidu sama. 

💛Dopřej si podpůrné prostředí bez tlaku a spěchu.

💛 Zažij zklidnění a naladění na sebe sama.

💛Objev možnosti , jak se na cestě k prožívání klidu a lehkosti posunout dál. 


Právě pro tebe otevírám měsíční skupinový program

"OBJEV KOUZLO VNITŘNÍHO KLIDU"

Co tě čeká?


💛3 skupinová zoom setkání v délce 60 - 90 minut, každou středu či čtvrtek od 10:00) 

💛3 meditace/relaxace/zpřítomňující cvičení 

💛1 hodina týdně jen pro tebe

💛koučovací a skupinová podpora 

💛uzavřená podpůrná fb skupina

💛bezpečný prostor bez spěchu a tlaku nabízející úlevu i nakopnutíCo ti program přinese?


🌷Pravidelné zastavení a spočinutí v prostoru bez tlaku a spěchu.

🌷Možnost sdílet své téma, které ti brání prožívat více vnitřního klidu.

🌷Koučovací podporu a podporu skupiny.

🌷Odejdeš s akčními krůčky ke změně, kterou na cestě ke klidu právě potřebuješ. 


🌷 Zjistíš, že ti zpomalení dělá dobře a budeš si ho umět dopřát častěji.

🌷 Prohloubíš ne jen klid, ale i laskavost k sobě.

🌷 Budeš všímavější ke krásám kolem sebe i uvnitř sebe.

🌷 Zjistíš, co je pro tebe opravdu důležité a jaké hodnoty chceš žít.Jak to bude probíhat?


💮 Skupinová setkání s meditací budou probíhat na zoomu (ve středu či čtvrtek od 10:00)

💮 První část setkání bude věnována meditací a zpřítomňujícím cvičením vycházejících z mindfullness  a terapeutického tance. 

💮 Druhá část setkání bude věnována koučování a skupinové podpoře, Je to prostor pro sdílení, Možnost být koučována a ještě dostat podporu skupiny ve svém tématu.

💮 Záznamy ze setkání budou uloženy v uzavřené fb skupině do konce programu. Pokud se nebudeš moci zúčastnit živě, můžeš si poslechnout ze záznamu. Příběhy ostatních žen se často týkají i nás a tak v záznamu můžeš najít užitečné odpovědi i pro sebe. 


"Když zpomalím, najdu řešení, dojdu k uvědomění a načerpám sílu" říká jedna z klientek po našem sezení.

Jak maratonský běžec dosahuje úspěchu?

Trénink střídá regenerace. 
Výkon střídá uvolnění. 


Dost nekonečné produktivitě, efektivitě, výkonnosti.
Jde to i jinak. Lidsky a pomaleji.      
                   


Kolik to stojí?


Tento program ber jako dárek pro Tebe. Proč? Protože chci:)

Celý program za cenu jedné konzultace! 

1500 Kč Co si ženy z programů se mnou odnáší?


Dokážeš přivést k jinému způsobu myšlení a vyvést ze zavedených vzorců

Co je po programu jinak? Jsem vyrovnanější, propady nálad nejsou tak hluboké ani časté. Přistupuji k povinnostem s větším klidem a rozvahou. Zjistila jsem, že dokážu být sama sebou a nemít pocit, že nejsem dost dobrá. Tento program vřele doporučuji. Jsi empatická a zároveň silná osobnost, dokážeš dobře klást otázky a tím přivést koučovaného k jinému způsobu myšlení a vyvést ho tak ze zavedených vzorců.

Lucie

Kurz jsem vnímala jako záchranný kruh, který mě vrátil zpátky do klidu a pohody

Šla jsem do kurzu, protože jsem byla ze všeho hodně vynervovaná, protivná a nepříjemná na svoje okolí. Kurz jsem vnímala jako záchranný kruh, který mě měl vrátit zpátky do klidu a pohody. Po prvních dnech jsem si říkala, že jsou to věci, které znám, jen je neuvádím do praxe, resp. nenajdu si na sebe tu chvíli, vždyť jsou přece důležitější věci. Nakonec kurz předčil moje očekávání. Byl plný uvědomění a pozitivní energie. Velmi oceňuji osobní příběhy Moniky, které propojily teorii s praxí a nutily mě nejen se zamyslet, techniky praktikovat, ale zařadit je do svého života. A především si najít čas na sebe, na zmíněné zklidnění.

Lenka


Program přinese každému přesně to, co potřebuje. 

Program bych doporučila všem ženám bez rozdílu věku a jejich životní situace, protože každému přinese přesně to, co potřebuje, i když si myslí že nic a také je to krásný způsob sebepéče. A kdo by do své sebepečovací palety nechtěl přidat další možnost? Chci ti poděkovat za tvůj přístup. Ty totiž neříkáš co a jak, ale dáváš možnost všem kdo chtějí, aby přišli na ten jejich osobní nejlepší způsob a to je nejvíc, co si klient od kouče může přát!  

Lucie


Program měl obrovský dopad na všechny aspekty mého života

Užitečné pro mě v celém programu byla možnost pravidelně dostávat přesně ty otázky, které mne dovedou tam, kde mám v daný moment být, protože z nějakého záhadného důvodu to víš lépe než já! Program měl také obrovský dopad na všechny aspekty života, ne jen na ty, které jsme probíraly.

Patricie


Cítím se klidná. Uvědomila jsem si, že je úplně v pořádku jít svým vlastním tempem a netlačit na sebe 

Pro koučink s Moni jsem se rozhodla ve chvíli, kdy jsem se potřebovala pohnout a nevěděla jsem jak a kterým směrem se vydat. Uvolnit se, nebýt v takové křeči a pnutí. Potřebovala jsem někoho, kdo vytvoří bezpečný prostor, ale neradí. Kdo se umí ptát a bude respektovat moji vlastní volbu. Někoho, kdo nesoudí. Někoho kdo mi bude průvodcem, bude stát vedle mě a komu se nebudu bát otevřít a svěřit se. A to se mi u Monči dostalo. A co je u mě sezeních s Moni jinak? Cítím se klidná. Uvědomila jsem si, že je úplně v pořádku jít svým vlastním tempem a netlačit na sebe, že bych měla být jiná nebo jinde než jsem. Přijímám se taková jaká jsem. Zvědomila jsem si některé vzorce a přesvědčení. A v okamžiku, kdy jsem si uvědomila a procítila, že můžu cokoli, jakoby se prolomila hráz. Začala jsem pracovat s tělem. Zpřítomnila jsem se. Vědomě se během dne zastavuji a ptám se sama sebe jak se cítím. Už nehodnotím, zda je to dobře nebo ne. Prostě to jen přijímám. Nebojuji s tím. A tím se to celé úplně uvolnilo. Koučování s Moni doporučuji komukoliv, kdo cítí, že je potřeba se spojit sám se sebou. Kdo neví, jakou cestou se vydat a na koho se obrátit.

Andrea

Kdo jsem?

Jmenuji se Monika a pomáhám ženám na cestě k vnitřnímu klidu a spokojenosti v každodennosti. Na cestě za vnitřním klidem jsem intenzivně 11 let. Z této osobní mise se mi stalo životní poslání a tak moc ráda na cestě ke klidu a spokojenosti doprovodím i tebe.

Ve své práci čerpám ze studií psychologie, výcviku somatického koučování a terapeutického tance. Dále z mnoha sebezkušenostních programů (transformační rituály, terapeutické a seberozvojové workshopy a kurzy). Jsou mi blízké ty směry, které propojují práci s myslí a tělem. 

Kombinuji koučovací a terapeutický přístup. Propojuji rozumové, pohybové, kreativní a meditační techniky. Vedu k hledání řešení nejen na rozumové úrovni, ale i na tělesné a emocionální.

Zrealizovala jsem mnoho živých workshopů a prožitkových víkendů. Odkoučovala jsem s klienty 500+ hodin. Mám jak vlastní praxi, tak pracuji jako psycholog a terapeut v neziskové organizaci Amelie.