CENÍK

Zvýhodněné programy

 • program 3 sezení
  3 600 Kč (1 200 Kč/60 min)
  5 400 Kč (1 800 Kč/90 min)
 • program 6 sezení
  6 000 Kč (1 000 Kč/60 min)
  7 500 Kč (2 500 Kč/90 min)

Sezení jednotlivě

 • 1 500 Kč/60 min

 • 2 250 Kč/90 min

Úvodní setkání online

 • 20 min zdarma

Váháte? Pojďme se potkat v rámci úvodního setkání. To vám dá možnost zjistit, zda já a mé služby jsou pro vás to pravé. Podíváme se na to, kam chcete v koučování dojít a jak vám na vaší cestě mohu pomoci.

Pro hlubší a déletrvající účinek koučování doporučuji absolvovat alespoň tři, ideálně šest sezení. Kontinuální práce má obrovskou přidanou hodnotu a výsledky jsou trvanlivější. Interval mezi jednotlivými koučovacími setkáními je na dohodě. Ideální je pravidelnost. Například 1x za 14 dní.

Je mi radostí, že se mnou doposud spolupracovalo přes 50 klientů, se kterými jsem odkoučovala přes 200 hodin.

Do koučování přináším know-how zejména z ročního výcviku somatického, na tělo zaměřeného, koučování. Více o principech somatického koučování čtěte zde. Dále ze studia psychologie, řady workshopů a seminářů v oboru. Investuji pravidelně do supervizí u předních somatických koučů. Dopřávám si investici i v rovině osobních témat, které posouvám vpřed v rámci transformačních rituálů. Pracuji na tom být pro vás (a pro sebe) tím nejlepším koučem a člověkem.

VÁHÁTE? PŘEČTĚTE SI, JAK A KAM MŮŽETE S KOUČINKEM DOJÍT

"Z koučování od Monči jsem byla nadšená až překvapená. Velice zábavným a empatickým způsobem mě konstruktivními otázkami zavedla ke svému vlastnímu zdroji. Za jedinou hodinu mi dala možnost uvědomit si tolik věcí a hlavně se posunout ve směřování mých životních plánů kupředu".

"Monika je skvělá koučka. Jak naživo, tak i online, každé setkání s ní mi vždy přináší zajímavé vhledy do mých témat. I ve změti nejrůznějších myšlenek, které na ní často chrlím bez ladu a skladu, dokáže zachytit, vypíchnout a zvědomit důležité momenty, které jsou stěžejní pro dosažení cílů. Umí odhadnout, jakým způsobem v daný moment tzv. obejít hlavu a dostat se k pravé podstatě; ať už přes tělo, práci s prostorem, předměty. S Monikou je celý proces hravý a přirozený. Určitě doporučuji všem, kteří koučování zvažují".

Co koučink přináší dalším klientům?Ve vodách psychologie, seberozvoje a rozvoje lidí pluji již 10 let a tato plavba mě nepřestává naplňovat a fascinovat.

> Věřím v potenciál každého z nás <