CENÍK

Koučovací sezení v délce 60 min 1 000 Kč.

Zvýhodněné balíčky

 • první setkání ochutnávková cena
  850 Kč/60 min
  1 250 Kč/90 min

 • balíček 3 setkání
  2 400 Kč (800 Kč/60 min)
  3 600 Kč (1200 Kč/90 min)

 • balíček 6 sezení
  4 200 Kč (700 Kč/60 mn)
  6 300 Kč (1050 Kč/90 min)

 • druhé a další sezení jednotlivě
  1 000 Kč/60 min
  1500 Kč/90 min

 • Pro hlubší a déletrvající účinek koučování doporučuji absolvovat alespoň tři, ideálně šest sezení. Interval mezi jednotlivými koučovacími setkáními je na dohodě. Ideální je pravidelnost. Například 1x za 14 dní.


  Je mi radostí, že se mnou doposud spolupracovalo přes 30 klientů, se kterými jsem odkoučovala přes 70 hodin.

  Do koučování přináším know-how zejména z ročního výcviku somatického koučování. Dále ze studia psychologie, řady workshopů a seminářů v oboru. Investuji pravidelně do supervizí u předních somatických koučů. Dopřávám si investici i v rovině osobních témat, které posouvám vpřed v rámci transformačních rituálů. Pracuji na tom být pro vás (a pro sebe) tím nejlepším koučem a člověkem.  Nechci však, aby finance byly překážkou. Možná cítíte, že koučink potřebujete/chcete, ale Vaše finanční situace Vám to nedovolí. V takovýchto případech jsem otevřená i ekonomice dar za dar. Je to možnost protislužby, tzv. barteru. Pokud vyhodnotíme, že tato možnost bude pro obě strany výhodná a přínosná, věřím, že to může být cesta ke spokojenosti a obohacení obou stran.

  Váháte? Přečtěte si, kam můžeme s koučinkem dojít.

  "Monika je skvělá koučka. Jak naživo, tak i online, každé setkání s ní mi vždy přináší zajímavé vhledy do mých témat. I ve změti nejrůznějších myšlenek, které na ní často chrlím bez ladu a skladu, dokáže zachytit, vypíchnout a zvědomit důležité momenty, které jsou stěžejní pro dosažení cílů. Umí odhadnout, jakým způsobem v daný moment tzv. obejít hlavu a dostat se k pravé podstatě; ať už přes tělo, práci s prostorem, předměty.. S Monikou je celý proces hravý a přirozený. Určitě doporučuji všem, kteří koučování zvažují". 

  Co říkají další klienti na koučování se mnou?